Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Purpose
gl: Propósito

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Creator
gl: Creador
