Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Node Reference
it: Riferimento Nodo

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Creator
it: Utente

en: Paragraphs
it: Paragrafi
