Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Custom
ja: カスタム

en: Date Created
ja: 作成日

en: Purpose
ja: 目的

en: Double
ja: ダブル

en: Node Reference
ja: ノード参照

en: Creator
ja: 作者

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
