Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Custom
nl: Aangepast

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Purpose
nl: Doel

en: Double
nl: Dubbel

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Creator
nl: Maker

en: Annotation
nl: Notitie

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
