Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Custom
oc: Personalizat

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Groove
oc: En cròs

en: Ridge
oc: En saillie

en: Inset
oc: Inserir
