Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: None
pl: Brak

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Custom
pl: Własne

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Double
pl: Podwójne

en: Node Reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Solid
pl: Jednolite

en: Groove
pl: Rowek

en: Ridge
pl: Grzbiet

en: Inset
pl: Wypustka

en: Outset
pl: Początek

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Creator
pl: Twórca

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Paragraphs
pl: Akapity
