Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Text Color
pt: Cor do Texto

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Purpose
pt: Propósito

en: Node Reference
pt: Referência a nodes

en: Solid
pt: Sólido

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Creator
pt: Criador

en: Annotation
pt: Anotação

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
