Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Purpose
sk: Účel

en: Double
sk: Dupľa

en: Paragraph
sk: Paragraf
