Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Custom
sv: Anpassad

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: Purpose
sv: Syfte

en: Node Reference
sv: Nodreferens

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
