Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Custom
tr: Özel

en: Node Reference
tr: Düğüm Başvurusu

en: Paragraph
tr: Paragraf
