Annotation with Recogito (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Double
vi: Đôi

en: Node Reference
vi: Tham Chiếu Node

en: Paragraph
vi: Đoạn
