Recommend nodes (2.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: About
hi: के बारे में
