Recommend nodes (2.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: About
ta: பற்றி
