Recommend nodes (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད
