Recommend nodes (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: About
el: Περί
