Recommend nodes (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Custom
sk: Vlastná

en: User name
sk: Meno používateľa

en: About
sk: Informácie o
