Recommend nodes (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Custom
sv: Anpassad

en: User name
sv: Användarnamn

en: About
sv: Om

en: Recommend
sv: Rekommendera
