Recommend nodes (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: User name
ru: Имя пользователя

en: About
ru: Информация

en: Recommend
ru: Рекомендуем
