Recommend nodes (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Recommend
fi: Suosittele
