Recommend nodes (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: User name
lt: Nario vardas

en: About
lt: Apie
