Recommend nodes (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: About
pl: O stronie
