Recommend nodes (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Custom
pt: Personalizado

en: User name
pt: Nome do usuário

en: About
pt: Sobre
