Recommend nodes (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: About
uk: Про модуль

en: Recommend
uk: Рекомендувати
