Recurly (4.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
