Recurly (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Year
ka: წელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Month
ka: თვე

en: Full
ka: სრული
