Recurly (4.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: subscribe
uk: підписатися

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Number
uk: Число

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Total
uk: Всього

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Year
uk: Рік

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Selected
uk: Вибране

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Month
uk: Місяць

en: Price
uk: Ціна

en: Amount
uk: Величина

en: State
uk: Стан

en: Invoices
uk: Рахунки-фактури

en: Payments
uk: Оплати

en: Company
uk: Компанія

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Full
uk: Повністю

en: Paid
uk: Оплачено

en: Account status
uk: Стан облікового запису

en: Zip code
uk: Поштовий індекс

en: Immediately
uk: Негайно

en: Address Line 1
uk: Адреса основна

en: Address Line 2
uk: Адреса додаткова

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: Purchase
uk: Купити

en: Select
uk: Вибір

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Services
uk: Служби

en: List subscriptions
uk: Список підписок

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Coupon code
uk: Код купону

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2

en: Coupon Code
uk: Код купона
