Recurly (5.0.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Selected
hy: ընտրված

en: Month
hy: Ամիս

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
