Recurly (5.0.0) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: Quantity
is: Magn

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: Total
is: Samtals

en: Email
is: Netfang

en: Year
is: Ár

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Selected
is: Valið

en: Month
is: Mánuður

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: State
is: Fylki

en: Payments
is: Greiðslur

en: Company
is: Fyrirtæki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Zip code
is: Zip kóði

en: Subtotal
is: Millisumma

en: Payment Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Subtotal:
is: Samtals:

en: Expiration Year
is: Gildir til ársins
