Recurly (5.0.0) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Full
te: పూర్తి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం
