Recurly (5.0.1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Year
mn: Жил

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Month
mn: Сар
