Recurly (5.0.1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Year
bn: বছর

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Month
bn: মাস

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
