Recurly (5.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
