Recurly (5.0.1) - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Quantity
fa: تعداد

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Number
fa: عدد

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Total
fa: مجموع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Year
fa: سال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Month
fa: ماه

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: Invoices
fa: فاکتورها

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Company
fa: شرکت

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Full
fa: کامل

en: Immediately
fa: فورا

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Select
fa: انتخاب

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Plan
fa: پلن

en: List subscriptions
fa: لیست اعضا

en: Sign up
fa: عضویت

en: Signup
fa: عضویت

en: Expiration Month
fa: ماه انقضا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Weight for @title
fa: وزن @title
