Recurly (5.0.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana
