Recurly (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща

en: Active
bg: Активен

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Selected
bg: Избрано

en: Price
bg: Цена

en: State
bg: Статус

en: Expired
bg: Изтекли

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Live
bg: Живот

en: Select
bg: Избери

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение
