Recurly (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Selected
ast: Esbilláu
