Recurly (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: subscribe
lv: parakstīties

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Total
lv: Kopā

en: Email
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Company
lv: Uzņēmums

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Full
lv: Pilns

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Live
lv: Tiešraide

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: List subscriptions
lv: Parakstītāju saraksts

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums
