Recurly (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: subscribe
af: skryf in

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Selected
af: Geselekteer

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid
