Recurly (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: subscribe
hr: pretplati se

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Email
hr: E-pošta

en: Year
hr: Godina

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Selected
hr: Odabrano

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Month
hr: Mjesec

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
