Recurly (8.x-1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
