Recurly (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Default currency
ml: സ്ഥിര കറൻസി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: Month
ml: മാസം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
