Recurly (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Year
az: İl

en: Selected
az: Seçildi

en: Month
az: Ay

en: State
az: Dövlət

en: Full
az: Tam

en: Select
az: Seçin

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı
