Recurly (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: subscribe
sk: prihlásiť sa

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Email
sk: E-mail

en: Year
sk: Rok

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Selected
sk: Zvolené

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Payments
sk: Platby

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Full
sk: Plný

en: Zip code
sk: PSČ

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Select
sk: Zvoľte

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Services
sk: Služby

en: Expiration Month
sk: Mesiac vypršania

en: Expiration Year
sk: Rok vypršania

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
