Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site
pl: Witryna

en: Template
pl: Szablon

en: Tasks
pl: Zadania

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: About
pl: O stronie

en: The URL is not valid.
pl: URL jest nieprawidłowy.

en: Remote ID
pl: Zdalne ID
