Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site
ru: Сайт

en: Template
ru: Шаблон

en: Tasks
ru: Задачи

en: Subscription
ru: Подписка

en: About
ru: Информация

en: Remote ID
ru: Внешний ID

en: Task type
ru: Тип задачи
