Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Template
sk: Šablóna

en: Tasks
sk: Úlohy

en: About
sk: Informácie o

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID
