Recurly Aegir (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Site name
ja: サイト名

en: Site
ja: サイト

en: Template
ja: テンプレート

en: Tasks
ja: タスク

en: Subscription
ja: 配信登録

en: About
ja: アバウト

en: Remote ID
ja: リモートID
