Recurly Aegir (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Site name
de: Name der Website

en: Site
de: Website

en: Template
de: Vorlage

en: API key
de: API-Key

en: Tasks
de: Aufgaben

en: Subscription
de: Abonnement

en: About
de: Über

en: The URL is not valid.
de: Die URL ist ungültig.

en: Remote ID
de: Remote-ID

en: Task type
de: Aufgabentyp
