Recurly Aegir (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: About
fi: Tietoja

en: Remote ID
fi: Ulkoinen ID
