Recurly Aegir (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site
nl: Website

en: API key
nl: API-sleutel

en: Tasks
nl: Taken

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: About
nl: Over

en: Task type
nl: Taaktype
